У ПР радять Забзалюку віднести $ 450 тисяч у прокуратуру

У ПР порадили народному депутату Роману Забзалюку віднести $ 450 тисяч, які він нібито отримав за вихід із БЮТ, у прокуратуру.

Про це заявив народний депутат Володимир Олійник, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

“Я хочу вам сказати, я очікував і очікую подібних речей ще й іншого характеру, тому що коли пішла зміна керівництво фракції, прийшли хлопці, які мислять не демократичними, прозорими шляхами, а проведенням якихось спеціальних операцій і можуть провокувати на такі дії” , – заявив регіонал.

Відео: Плівки Забзалюка. Скандальний аудіозапис про вихід бютівця із фракції

“Апелювати потрібно до правоохоронних органів. Якщо буде поставлене питання про створення тимчасової слідчої комісії, то хочу своїх колег відразу попередити: усі наші комісії, як правило, завершують свою роботу через місяць або через шість місяців тим, що направляють матеріали – куди? Знову ж , до прокуратури. Тому, щоб скоротити цей шлях, потрібно відразу йти писати і говорити про це, а не ховатися за громадськими каналами і не намагатися розігріти ситуацію. Ви у них запитайте, – “чому ви не йдете до прокуратури, чому не здаєте гроші (отримані Забзалюком, – ред.)? Вони вам не належать, і Ви не можете ними розпорядитися”, – сказав Олійник.

Водночас у Генеральній прокуратурі України заявили, що розглянуть звернення народного депутата Романа Забзалюка про корупційні дії, якщо він таку заяву подасть у прокуратуру.

“Якщо народний депутат звернеться, ми, як і належить за законом, дамо йому відповідь протягом 10 днів”, – прокоментували у ГПУ прес-конференцію Забзалюка про підкуп з боку народного депутата Ігоря Рибакова

Нагадаємо, що Забзалюк сьогодні заявив, що його вихід із фракції БЮТ-Батьківщина був здійснений з метою експерименту. Він нібито став членом депутатської групи Реформи заради майбутнього, щоб довести і припинити провокації проти опозиції.
За матерiалами: ЛIГАБiзнесIнформ