Севлюш.ІНФО

Switch to desktop Register Login

Фестиваль рибалок-інвалідів пройшов у Виноградові

27 липня на базі Виноградівської благодійно-реабілітаційної спортивної організації інвалідів "Відродження" проведено відкритий фестиваль рибалок серед спортсменів-інвалідів з вадами слуху та мови, зору, розумовими вадами та з ураженням опорно-рухового апарату, - повідомляє сайт Виноградівської РДА.

В змаганнях взяли участь 33 риболови, які представляли дев’ять районів Закарпаття, а також два представники з Івано-Франківської області.

Переможці визначалися у двох номінаціях серед дітей та дорослих за загальною вагою виловлених риб. Серед дітей перемогу здобула представниця Берегівського району Вікторія Нодь. Друге місце посіла берегівчанка Естер Вікше, третє - Іван Чекмар із Свалявського району. У номінації серед дорослих риболовів переможцем став Іштван Кото з Берегівського району. Друге місце посів Олександр Сухан з Мукачева, третє призове місце здобув Михайло Бердар з Виноградівського району. Організатори змагань також відзначили Василя Тупицю з Виноградівського району за найбільшу зловлену рибу.

Переможці і призери змагань нагороджені кубками, грамотами та медалями ЗОЦФКСІ "Інваспорт" та призами від господарів змагань.