Севлюш.ІНФО

Switch to desktop Register Login

Кубок з футзалу "Зимовий Севлюш" пройшов у Виноградові(Фото,Відео)

Красиве футбольне св"ято відбулося сьогодні у старому Севлюші(Виноградів)що у підніжжі Чорної Гори.

Вже другий рік поспіль організовують цей футбольний турнір  депутат міськради і кандидат у депутати до обласної ради,президент футбольного клубу «Винград»  Товт Олександр Олександрович та приватний підприємець Рацин Юрій Миколайович.

Команди з"їхалися з чотирьох районів Закарпаття,а саме:

1."Удар"-місто Хуст

2."Карпати"-Воловець

3."Говерла"-село Кам"яниця (Ужгородський район)

4."Винград"- м.Виноградів

На переможців очікували такі призи:

Перше місце-Кубок і золоті медалі,друге ммісце-серебро,третє-бронза,четверте-подяка.Також передбачили організатори заохочувальні призи кращому гравцю і воротарю,яких обере журі у фіналі.

Треба сказати,що гра точилася дуже запекла,іноді складалося враження, що грають за  Кубок Світу,настільки гравці усіх команд прагнули до перемоги!

Але,як відомо,у кожному виді спорту є ті хто програв і ті хто виграв,і приємно що Кубок та золоті медалі виграла місцева команда "Винград".

Говерла-Карпати 4-6

У підсумку перше місце зайняв Винград,друге місце- Карпати ,третє -Говерла,четверте- Удар.