Севлюш.ІНФО

Switch to desktop Register Login

Переміг сильніший. Будівельник вирвав у Одеси путівку в півфінал плей-офф Суперліги

У п'ятницю, 27 квітня, завершилася п'ятиматчева Епопея чвертьфінального протистояння Будівельника та Одеси.

Чвертьфінальна серія завершилася з рахунком 3-2 на користь чинного чемпіона. Вигравши останній матч серії 88-73, команда Звездана Митровича вийшла в 1/2 фіналу, де її чекає не менш принциповий суперник - маріупольський Азовмаш.

Суттєвою втратою для одеської команди стала травма Ростислава Кривича, який підтримував партнерів з лави. Можливо, саме його не вистачило гостям. Адже переконливо вигравши дебютну чверть, на старті якої Джастін Лав тричі поспіль забивав два з фолом, Одеса віддала ініціативу супернику. І хоча досвідчений захисник Акул завершив першу половину з 17 очками в активі, а під кільцем підопічні Олега Юшкіна навіть мали певну перевагу, Будівельникам вдалося зрівняти рахунок - 42-42.

Третій період пройшов в рівній боротьбі, хоча господарі паркету і підійшли до заключної чверті, лідируючи +2. Незважаючи на те, що вже на її початку капітан Одеси Станіслав Балашов зрівняв рахунок (67-67), за кілька хвилин Олег Юшкін вимушений був просити тайм-аут, адже перевага чинного чемпіона досягла семи пунктів. Надалі, в першу чергу завдяки активності Луїса Флореса і Джека МакКлінтона, вона тільки росла.

У результаті Луїс Флорес став найрезультативнішим гравцем у складі переможця, відзначившись 20 очками. 18 очок і 8 підбирань на свій рахунок записав Суад Шехович, 13 очок і 5 підбирань - Михайло Анісімов, 12 очок і 4 підбирання - Зак Морлі.

Джастін Лав приніс Одесі 23 очка, а також зібрав 7 відскоків. 15 очок і 7 підбирань заніс до свого активу Шон Кінг. 9 очок для своєї команди отримав Євген Анненков.

За матеріалами: Пресс-служба Суперлиги.